مجتمع فرهنگی ورزشی رفاهی مهنور یزد پس از طی حدود ۷ سال مراحل طراحی و ساخت را پشت سر گذاشته و در سال ۱۳۸۶ به بهره برداری رسید.
مجتمع مهنور از قسمتهای مختلفی از جمله مجموعه آبی ( شامل: استخر بزرگسالان، استخر کودکان، سوناهای خشک و بخار، جکوزی، اتاق های خصوصی ماساژ، حمام سنتی، وان آب سرد، سرسره آبی و رستوران )، فضای سبز، پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت، ایستگاه دوچرخه، کافی شاپ، سینما سیمولاتور و سالن تولد کودکان تشکیل شده است.
هدف از ایجاد مجتمع مهنور ارتقاء فرهنگ تفریح و شادمانی و کمک به سلامت روحی و جسمی همشهریان محترم بوده و در طول سالهای گذشته با وجود ناملایمات و ابهامات مختلف، سرسختانه به مسیر خود ادامه داده و در انجام برنامه بلند مدت خود ثابت قدم بوده است.
مدیران این مجموعه تمام تلاش خود را بکار میگیرند تا در تمامی قسمتهای مهنور، خدماتی با کیفیت و ماندگار را به میهمانان محترم ارائه نموده و رضایت همه جانبه میهمانان را جلب نموده و از هیچ گونه تلاشی در جهت ارتقاء امکانات و کیفیت خدمات دریغ نخواهند کرد.
بزرگترین دارایی مهنور میهمانان محترم و بزرگواری هستند که در طول سالهای گذشته هموراه ما را همراهی کرده و حضور سبزشان باعث دلگرمی بوده و هر یک به سهم خود گرمی بخش فضای مهنور بوده اند و بدون تردید قلب مهنور با وجود آنها به تپش خود ادامه خواهد داد.